Drzwiczki do wędzarni, grilla, chlebowe

Drzwiczki do wędzarni w ostatnich latach stały się bardzo popularnym produktem w sprzedaży. Firma Profit specjalizuje się w sprzedaży drzwiczek do wędzarni, grilla oraz drzwiczek chlebowych. Fabrycznie nowe żeliwne drzwiczki z polskiej produkcji idealnie sprawdzą się w wysokich temperaturach jakie panują w wędzarni. Front drzwi jest pomalowany specjalna farbą żaroodporną, która zabezpiecza przed odpryskami. W ofercie znajdą państwo różne rozmiary drzwiczek – od bardzo dużych do wędzarni do mniejszych do pizzy. Każde drzwiczki posiadają otwory dzięki którym można kontrolować dopływ powietrza lub mieć kontrolę nad procesem pieczenia. Drzwiczki w ofercie firmy Profit są ciekawie zdobione ornamentami, dzięki którym posiadają unikatowy wygląd. Drzwiczki do wędzarni, pizzy, grilla, chlebowe pod wpływem temperatury nagrzewają się, więc należy zachować ostrożność i ich nie dotykać.

W ofercie znajdziesz drzwiczki wykonane z żeliwa stan nowy:

– kolor czarny
– szerokość przykładowa – 65 cm, 45cm, 56cm, 55cm, 54cm, 46cm, 84cm, 69cm, 39 cm
– wysokość przykładowa – 85cm, 28cm, 53cm, 42cm, 44cm, 59cm, 52cm, 54cm

W każdej wędzarni drzwiczki solidnie wykonane z ciekawymi ornamentami stanowią niebanalny element dekoracyjny.

Drzwiczki żeliwne do pieca chlebowego. Drzwiczki żeliwne do wędzarni i pieca chlebowego to idealne zabezpieczenie na palenisko czy grill. W sprzedaż posiadamy drzwiczki nawet z żaroodporną szybą Nie. jesteś pewny czy zdecydować się na nasze drzwiczki do wędzarni? Zapraszamy do kontaktu

Drzwiczki do wędzarni – Solidne drzwiczki żeliwne

Oferowane przez naszą firmę drzwiczki żeliwne do wędzarni to produkty, które charakteryzują się trwałym wykonaniem i bardzo wysokim poziomem wytrzymałości na temperaturę. Drzwiczki do wędzarni są masywne, dzięki czemu idealnie sprawdzają się przy montażu do komór wędzarniczych, popielników czy do paleniska.

W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych klientów w ramach naszej oferty proponujemy drzwiczki do wędzarni w wielu różnych wymiarach i wzorach. Wybór odpowiednich drzwi, warto poprzedzić dokładnym wymierzeniem, aby wiedzieć, jakie wymiary zewnętrzne muszą posiadać zamawiane drzwi do wędzarni.

Jako doświadczona firma posiadamy niezbędną wiedzę dotyczącą budowania różnego rodzaju kominków i pieców. Oznacza to, że materiały, na jakich pracujemy, zawsze są najwyższej jakości. Zamawiając u nas drzwiczki do wędzarni macie Państwo pewność wyrobu z najwyższej półki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!